20 Temmuz 2016 Çarşamba

Ruhsal Aydınlanma Yaşadığınıza Dair 7 İşaret

Ruhsal aydınlanma pek çok cepheden zorlayıcı olabilir

Bir ruhsal uyanış başta kulağa hoş gelebilir...


Ancak, o aslında sizi ilerlemeniz ve yaşamınızı evrimleştirmeniz için mücadele içine sokacaktır. Birkaç kötü gün ve gece geçirmeden ve hayat hakkında düşünmeden de yaşamınızda ilerleyemezsiniz. Bu da genellikle hayatınızda bir takım dönüm noktalarına geldiğinizde olur. Bitirmeye çalıştığınız, sizi kirleten bir ilişki içinde olabilirsiniz; nefret edip ayrılmak istediğiniz, gelecek vaad etmeyen bir işiniz olabilir ya da sadece birkaç kötü alışkanlıktan kurtulmanız gerekiyor olabilir. Ruhsal aydınlanma size bu mücadeleler içinden geçecek gücü verecektir.

Peki ama şu anda böyle bir şeyin içinde olduğunuzu nereden bileceksiniz?

1 - Dedikoduya tahammülünüz yoktur

Artık hayatlarına sürekli daha fazla dram ve dedikodu getiren insanlarla uğraşamadığınızı farketmeye başlarsınız. Diğer insanlarla bu tip konuşmalara girmekten kaçınmaya başlar, artık bunları aştığınızı düşünürsünüz.

2 - Odağınızı kaybetmiş gibi hissedersiniz

Hiçbir şeye odaklanamadığınız zamanlar olur. Ne kadar denerseniz deneyin sadece önemli şeyler değil, herhangi bir şeye odaklanmakta da ciddi zorluk çekersiniz.

3 - Hayat kararlarınızı sogulamaya başlarsınız

Şimdi de tüm hayatınızı sorgulamaya başlarsınız. Hayatınızdaki insanlarla ilgili verdiğiniz kararları, arkadaşlarınızı, ailenizi ve partnerinizi sorgularsınız. Bu insanların hayatınıza olumlu ve esin veren katkıları olmuş mudur? Peki ya olmadıysa daha sağlıklı alternatifler aradınız mı? Negatif arkadaş ve aile üyeleriyle ilişkiyi kesmek işe yaramaya başlayabilir. İşinizi ve bu işin sizin için doğru olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

4 - Yalnız kalmayı tercih edersiniz

Sürekli kendinizle başbaşa vakit geçirmenin yolunu ararsınız. Çünkü bu ruhunuzu besler ve kendinizi tekrar "bütün" hissetmenizi sağlar. Bu zamanda çevrenizle fazla haşır neşir olmayı tercih etmezsiniz.

5 - Sezgileriniz her zamankinden daha yükselmiştir

Paranoya gibi düşünebilirsiniz belki ama, bu aslında güçlenen sezgilerdir. İnsanlar hakkındaki hisleriniz doğrudur ve sezgileriniz size "toksik" kişilerle, alışkanlıklarla ya da işinizle ilgili bir şeyler yapmanız gerektiğini söyler.

6 - Hayatınız daha fırtınalı bir hal almıştır

Hayat artık sakin değildir. Her şeyin parçalanıp yıkılmaya başladığını ve daha hararetli hale geldiğini farkedeceksiniz. Düzeniniz bozulmuş, yaşam programınız yıkılmıştır.

7 - Normal siz gibi hissetmezsiniz

Son olarak, sanki kendinizi kendiniz gibi hissetmezsiniz. Bir başkasını gözünden kendinize bakıyormuş gibi hissedersiniz. Tabii ki öyle değil. Bunlar sizin gözleriniz. Zihninizle asıl varlığınız ayrışıyor ve size dışardan bir perspektif katıyor.
Merak etmeyin... Bu duygular sonsuza kadar sürmeyecek. Tek yapmanız gereken sezgilerinize ve düşlerinize güvenmek. Böylece hayatınızın bu belirsiz ve fırtınalı döneminden başarıyla çıkacaksınız. Kendinize zaman ayırmaya, sabırlı olmaya gayret edin. Kararlar almadan önce tüm olasılıkları gözden geçirmeyi unutmayın ve bu süreçten sakınılamayacağını, ama ömür boyu da sürmeyeceğini hatırlayın.Kaynak: consciouslifenews.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Teşekkürler..

Bumerang - Yazarkafe

Bumads

Mart 2007'nin "En iyi blog"u Seçilmişti blogum!Teşekkürler destekleyen herkese...