5 Mayıs 2017 Cuma

İyi şeyler düşünün ki iyi şeylerle karşılaşın.

Kötü düşünürseniz kötüyü bulursunuz. Gün boyunca ne düşünürseniz onunla karşılaşırsınız.
Bilinçaltınız sizinle tartışmaya girmez. Bilinçli zihniniz ne buyurursa onu yapar. "Ben falancayı alamam" demek bir gerçeği bile yansıtsa böyle söylemeyin. Daha iyi bir düşünce seçin ve komutu verin, "Bunu alacağım. Zihnimde bunu kabul ediyorum."
Ne söylediğinize dikkat edin. Ağzınızdan çıkan her lafı kontrol etmelisiniz. Asla, "Başaramayacağım. İşimi kaybedeceğim. Kirayı ödeyemeyeceğim" gibi şeyler söylemeyin Bilinçaltınız şakadan anlamaz. Tüm bunların başınıza gelmesine yol açabilir.
Zihninizde kötü bir şey yoktur. Doğanın hiçbir gücü kötü değildir. Her şey doğanın güçlerini nasıl kullandığınıza bağlıdır. Zihninizi nerede olursa olsun tüm insanları kutsamak, iyileştirmek ve esin vermek için kullanın.
Asla, "yapamam" demeyin. Bu korkudan kurtulmak için aşağıdakileri söyleyin: "Kendi bilinçaltımın gücüyle her şeyi yapabilirim."
Seçme gücüne sahipsiniz. O halde sağlığı ve mutluluğu seçin. Dostluğu da seçebilirsiniz düşmanlığı da. Siz, işbirliği içinde olmayı, neşeli olmayı, dost olmayı ve sevgi dolu olmayı seçin, o zaman tüm dünya size karşılık verecektir. Harikulade bir kişilik geliştirmenin en iyi yolu budur.
.
Yaşamı seçin! Sevgiyi seçin! Sağlığı seçin! Mutluluğu seçin!
Joseph Murphy/Bilinçaltının gücü
.
🍀😍💰💑💲📖📺🎶🏡🏦💒🔑😘💓💋


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Teşekkürler..

Bumerang - Yazarkafe

Bumads

Mart 2007'nin "En iyi blog"u Seçilmişti blogum!Teşekkürler destekleyen herkese...