30 Mayıs 2016 Pazartesi

..bilinçaltında tüm cevaplar vardır.Bilinçaltında tüm cevaplar gizlidir. Bilinçaltı daha büyük bir sistem adına kollektif bilinçaltı dediğimiz bir sisteme bağlıdır. Tüm insanların birleşik bilinçaltı olduğu teorisine yani. O bilinçaltında tüm cevaplar vardır. Tüm cevapların kaynağı bilinçaltında gizlidir. Tüm diller kültürler ve daha fazlası orada kayıtlıdır.

Bilinçaltınız sadece tüm vücudunuzu kontrol etmiyor. Ayrıca pek çok soru ve sorunun cevabı da onda. O halde içeriye sorular yöneltin cevaplar bir süre sonra sizi bulacaktır.

Bilinçaltı siz uyurken bile faaliyettedir. Sürekli 7 - 24 faaliyette olmak zorundadır. Çünkü tüm organların çalışmasını sağlayan odur. Bize 6. his olarak gelen sezgisel bazı şeyler vardır. Bilinçaltı geçmiş ve gelecek arasında bir kuantum köprüsünün tam ortasında durmaktadır ve bize olasılıklar arasından en uygununu seçmek ile görevlidir. Bazen yoğun bir şekilde hissettiğimiz şeyler hayatımızı değiştirir. Bilinçaltının gelecekteki olası görüntülere ulaşabildiği iddia edilmektedir.

Alıntıdır..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Teşekkürler..

Bumerang - Yazarkafe

Bumads

Mart 2007'nin "En iyi blog"u Seçilmişti blogum!Teşekkürler destekleyen herkese...