29 Mayıs 2016 Pazar

Suyun hafızası vardır ve niyetinizi her hücrenize, zerrenize iletir.Su canlı ve farkındadır. Suyun hafızası vardır ve niyetinizi her hücrenize, zerrenize iletir. Suyunuza niyet ekleyin.
Bedenimizin yüzde 70’i su ama, niyetle birleştiğinde bu su anlam kazanır. Ona hangi dalga boyunu yüklerseniz o frekansa bürünür. Moleküler yapısı dönüşür, bedene şifa katar.

Örneğin zihninizden “Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin” diye geçirip, suyu içtiğinizde, o kesin şifadır. Çünkü, sözlerle suya frekans yüklemiş oluyorsunuz. Düşündüğünüz anda beyin onu tanımlayarak bir dalga boyu yayıyor. Ve siz suya doğru bakarak bunları söylediğinizde kayda alıyor. Bütün bunlar düşünülerek içildiğinde, bedenin ihtiyacı olan bir işleve bürünüyor. “Beni üzüntülerimden temizlesin” diye içildiğinde bedene o şekilde aktarılıyor ve komutu yerine getiriyor.

NİYET:

''Sevgili su, Yüce Yaradan'ın izniyle senin tüm hücrelerimi, dokularımı ve DNA'mı yenilemeni, bedenimin bütün fonksiyonlarını dengelemeni, her hücremde kalıcı olacak şekilde istiyorum.. şifa olsun ve oldu da. Teşekkür ederim.''

''Suyun yüksek benliği ile bağlantı kuruyorum ( bunu reiki bilenler sembollerle yapıyorlar) bu suyun kendi PH değerini 7,5’e yükseltmesini ve ben bu suyu içtikçe suyun bedenimdeki tüm dna dizilişlerini orjinal haline getirmesini, hücrelerimi ve dokuları onarmasını istiyorum… şifa olsun, şifa olsun, şifa olsun, oldu bile çok şükür.. teşekkür ederim.''

''Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin.''

alıntıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Küfür, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Teşekkürler..

Bumerang - Yazarkafe

Bumads

Mart 2007'nin "En iyi blog"u Seçilmişti blogum!Teşekkürler destekleyen herkese...