17 Haziran 2016 Cuma

20 HAZİRAN 2016 DOLUNAY Yay burcunda20 HAZİRAN 2016 Yay burcunda DOLUNAY
Astrolojik olarak Yeniay, yeni projeler, yeni girişimlerin başlangıcıyla ilişkilendirilirken, Dolunay daha çok arınmak ve şifalanmak için kullanılır. Dolunay zamanları Her şeyin olgunlaşıp üst seviyeye ulaştığı bir zamandır. Ay’ın Güneş ışıklarını yansıttığı gibi bizde etrafımızda olanları yansıtırız. Dolunay zamanı Dünya’daki sular kabarır.
Bu noktada dengeyi kurmak zordur.
Geçmişten sizi rahatsız eden duygularınızı şifalandırabilirsiniz. Eskiye dair bırakmak isteyip bırakamadığınız her şeyle vedalaşabilirsiniz:)
Dolunay zamanları tamamlanmayı temsil eder, Ayın kuvvetli ışığı bilinçaltını aydınlattığı içinde farkındalık seviyemizin yüksek olduğu günlerdir ve aynı zamanda bilinçaltında kurtulmak istediğimiz duygu ve düşüncelerden temizlemek, bilinçaltı çalışmaları yapmak için uygun gün ve zamanlardır.
Dolunay Ayın en dolgun olduğu 2 günlük zamandır. Bu zaman zarfında enerji çok yoğun olduğu için her türlü olayımıza çalışmak çok uygun olur. Dolunayda ay hangi burçta ise o burca ait konuları ve hastalıkları çalışmamız lazımdır.
Dolunayın o saatlerdeki enerjisini bu yönde kullanabiliriz.


AY YAY burcunda dolunayda iken, bel, omurga, üst baldırlar ve toplar damarlarda  oluşan her türlü rahatsızlıklara çalışmak iki kat daha etkili olacaktır.


GRUPLA BERABER ÇALIŞMAMIZ.
Çalışma saati: 21:30

Okuyacağımız esma
Ya Hayy Ya Kayyum (174 )

NİYETİMİZ:
"Niyet ettim Tezahür çalışma grubuyla birlikte ŞİMDİ ŞU ANDA niyet çalışmasına katılmaya ve bu çalışmada yer alan arkadaşlarımla tüm güzel enerjim ve duanın gücüyle bir araya gelmeye..
(Ey bütün noksan sıfatlardan, ayıplardan, kusurlardan, hatadan münezzeh olan Allah'ım) kalbimi bütün kötü sıfatlardan temizleyerek arındır.
Elimizi bu bölge üzerine koyup;
"Bedenimin ruhumun temizlenip arınması NİYETİ ile öyle bir şifa ver ki ruhumda bedenimde hastalıktan iz eser kalmasın. "Diyebilir esmalarımızı okuyabiliriz

{Dilerseniz içinizden geldiğince başka şekillerde de niyet edebilirsiniz, ben örnek teşkil etmesi için yazdım.. Ancak formatın çokta dışına çıkmayın lütfen... Özellikle de grup arkadaşlarımıza dua etmeyi sakın unutmayın. İşin en önemli kısmı o.}


Aynı zamanda yaşamınızda düzelmesini istediğiniz her şey içinde okuyabilirsiniz.


Bolluk ve bereket uygulaması:
Bu çalışmaya ilaveten bolluk ve bereketi artıran şöyle bir uygulama önereceğim, isteyenler yapabilir.
Gece yapıyoruz belli bir saat yok:

1 adet kağıt para üzerine 998 defa "Ya ğaniyyu, ya muğni, ya fettahu, ya vehhabu, ya rezzaku"
Okuyorsunuz ve bu parayı beyaz kumaş bir keseye koyup.çanta veya cüzdanınıza koyuyorsunuz..
Hepsi bu,
ⓝ Katılacak olanlar yorum bıraksınlar yada "beğen" butonunu tıklasın lütfen.
Bunu tamamen katılımın ne kadar olduğunu- ne kadarlık bir enerji ile çalıştığımızı görmek istediğim için önemsiyorum..

14 yorum:

Küfür, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Teşekkürler..

Bumerang - Yazarkafe

Bumads

Mart 2007'nin "En iyi blog"u Seçilmişti blogum!Teşekkürler destekleyen herkese...