11 Ekim 2016 Salı

16 EKİM 2016 DOLUNAY Koç burcundaAstrolojik olarak Yeniay, yeni projeler, yeni girişimlerin başlangıcıyla ilişkilendirilirken, Dolunay daha çok arınmak ve şifalanmak için kullanılır. Dolunay zamanları Her şeyin olgunlaşıp üst seviyeye ulaştığı bir zamandır. Ay’ın Güneş ışıklarını yansıttığı gibi bizde etrafımızda olanları yansıtırız. Dolunay zamanı Dünya’daki sular kabarır.
Bu noktada dengeyi kurmak zordur.
Geçmişten sizi rahatsız eden duygularınızı şifalandırabilirsiniz. Eskiye dair bırakmak isteyip bırakamadığınız her şeyle vedalaşabilirsiniz:)
Dolunay zamanları tamamlanmayı temsil eder, Ayın kuvvetli ışığı bilinçaltını aydınlattığı içinde farkındalık seviyemizin yüksek olduğu günlerdir ve aynı zamanda bilinçaltında kurtulmak istediğimiz duygu ve düşüncelerden temizlemek, bilinçaltı çalışmaları yapmak için uygun gün ve zamanlardır.
Dolunay Ayın en dolgun olduğu 2 günlük zamandır. Bu zaman zarfında enerji çok yoğun olduğu için her türlü olayımıza çalışmak çok uygun olur. Dolunayda ay hangi burçta ise o burca ait konuları ve hastalıkları çalışmamız lazımdır.
Dolunayın o saatlerdeki enerjisini bu yönde kullanabiliriz.Ayrıca ŞİFA için Dolunayın olduğu saatlerde bir şişe suyu Dolunayın ışığını görebileceği bir yere bırakıp bu suyu daha sonra arınma ve şifalanma niyeti ile tüketebilirsiniz.
AY KOÇ Burcunda iken 
Ulaşma istediğimiz hedeflerimize, üstesinden gelmek istediğimiz konularımıza, proje olarak başlatmak istediğimiz konulara, özgürlüğümüz kısıtlayan her türlü kişi ve olaylara, sabırsızlık yaptığımız her olaya, liderlik yapmak istediğimiz her olaya, bize dürüst davranmayan kişilere çalışırsak çok ekili olacaktır.
Ayrıca AY KOÇ burcunda dolunayda kafa, beyin, yüz, gözler ve burun bölgelerindeki rahatsızlıklara çalışmak iki kat daha etkili olacaktır.


GRUPLA BERABER ÇALIŞMAMIZ.

Çalışma saati: 21:30
Okuyacağımız esma

YA HAYY YA KAYYUM

NİYETİMİZ:
"Niyet ettim Tezahür çalışma grubuyla birlikte ŞİMDİ ŞU ANDA niyet çalışmasına katılmaya ve bu çalışmada yer alan arkadaşlarımla tüm güzel enerjim ve duanın gücüyle bir araya gelmeye..
Elimizi bu bölge üzerine koyup;
(Ey bütün noksan sıfatlardan, ayıplardan, kusurlardan, hatadan münezzeh olan Allah'ım) kalbimi bütün kötü sıfatlardan temizleyerek arındır.
"Bedenimin ruhumun temizlenip arınması NİYETİ ile öyle bir şifa ver ki ruhumda bedenimde hastalıktan iz eser kalmasın. "Diyebilir esmalarımızı okuyabiliriz
{Dilerseniz içinizden geldiğince başka şekillerde de niyet edebilirsiniz, ben örnek teşkil etmesi için yazdım.. Ancak formatın çokta dışına çıkmayın lütfen... Özellikle de grup arkadaşlarımıza dua etmeyi sakın unutmayın. İşin en önemli kısmı o.}
.
BEREKET PARASI
Dolunay olduğu gece Kağıt para üzerine miktarı önemli değil "Ya ğaniyyu, ya muğni, ya fettahu,ya vehhabu,ya rezzaku" 998 defa okuyorsunuz ve parayı beyaz kumaşa koyup çantada veya cüzdanda sakllıyorsunuz

Olumlama:
Yeni başlangıçları hayatıma çekiyorum
Hepsi bu,

ⓝ Katılacak olanlar yorum bıraksınlar yada "beğen" butonunu tıklasın lütfen.Bunu tamamen katılımın ne kadar olduğunu- ne kadarlık bir enerji ile çalıştığımızı görmek istediğim için önemsiyorum..


12 yorum:

 1. Nural hanim hosgeldiniz 3 kişi Katiliyoruz Nurcan

  YanıtlaSil
 2. Katılacam inşallah

  YanıtlaSil
 3. Katılıyorum

  YanıtlaSil
 4. Nuralcigim.bende katılıyorum.sevgilerimle emel.

  YanıtlaSil
 5. Katılıyorum ben de inşallah herkesin iyiligi için olur

  YanıtlaSil
 6. Katılıyorummmm

  YanıtlaSil

Küfür, hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Teşekkürler..

Bumerang - Yazarkafe

Bumads

Mart 2007'nin "En iyi blog"u Seçilmişti blogum!Teşekkürler destekleyen herkese...